Ďáblíci Řisuty

Dětský kroužek plný zábavy

11.1.2019 klouzajda na hřišti, malování do sněhu, kvíz

Tento páteční kroužek nám napadlo trochu sněhu, tak jsme si ho šli náramně užít. Byla to paráda, sice mě děti zvalchovaly, nakrmily mě sněhem, ale základ je v tom, že se nám to všem moc líbilo. Následně malovaly pár obrázků do sněhu a posuďte sami, jak se jim díla povedla. U mě mají uznání a respekt. Pak jsme se šli osušit a dali si soutěžní kvízy, kde jsme s Žanetkou nečekali, že budou znát odpovědi na skoro všechny otázky.  

 Obrázek viz níže berte jako přání od dětí pro rok 2019. Tímto Vám přejí: Mír, Lásku, Spokojenost, Štěstí a Empatii !!!   

 

Více obrázku se zobrazí v galerii, když kliknete na obrázek níže..  

 

IMG 6418 1.11.2019

21.12.2018 - Stromeček s dárky a procházka na Eurovku

Tak poslední pátek tohoto roku jsme uzavřeli tím, že byla procházka na Eurocestu, kde byl přípitek s dětským šampaňským. Následně si děti v klubovně povikládaly nějaké vtípky a rozdaly si dárečky. Pro více fotek a videí klikněte na foto.

 

 

21.12.2018 IMG 5325  

14.12.2018 - Zdobení stromečku + kuchta buchta a slepec

Tento pátek jsme byli v omezeném počtu, ale i přes to jsme si to užili a pobavili se. Zahráli jsme si kuchtu buchtu, slepce a pak jsme udělali pár ozdobiček a nazdobili stromeček.  Pro náhled na více fotek a videíí klikněte na foto.. 14.12.2018 IMG 5079

8.12.2018 - Mikulášská nadílka

V sobotu 8.12.2018 se nám konala další akce a to Mikulášská nadílka ve Staročeské hospodě v Řisutech. Účast byla hojná a dorazilo na ni cca 30 dětí. Děti z Řisutské školky nám napekly perníčky, které tam bylo možné mlsat, dále na stolech byly mističky s dobrůtkami a s bonbónkami...  Po příchodu si mohly děti tvořit v dílničkách (vybarvování vánočních obrázků, vystřihování vánočních vloček a tvoření řetězu). Těmito výrobky děti následně ozdobily sál, stromeček a i pódium. Tyto dílničky a knihu hříchů měly na starosti Lucie, Kačka a Zdeňka, za což jim moc děkuji. Děti byly ve tvoření moc šikovné. Následoval příchod Mikuláše a jeho pomocníků (Standa, Žaneta, Míša a Adámek), kde měly děti v knize hříchů napsány své neduhy a taky co jim v letošním roce šlo a za co mohly být pochváleny. Každé dítko muselo zazpívat, nebo říci básničku a pak dostaly balíček plný dobrot. Po předání balíčků následovala dětská diskotéka, kde si děti udělaly vláček společně s čerty a andělem na písničku "Jede jede mašinka". Celý program si s elegancí a nadhledem odmoderoval Standa, za což má i on veliké díky !!!  Přesto, že se v Řisutech  tato akce nekonala 2 roky a je tak pro nás nyní v plenkách, tak se mi zdála povedená. Sice už na další sezóny máme mnoho postřehů co zlepšit, změnit, nebo udělat jinak, či lépe... Každopádně  hlavně děkuji všem dětem, jejich rodičům i prarodičům, sousedům a kamarádům za účast a jakoukoliv pomoc při realizaci této akce! Za to vše děkuje Martin z Řisutských Ďáblíků !!!

Pro otevření celé galerie fotek a videí klikněte na fotku níže... Pokud máte možnost a zájem, můžete se podělit a přidat i své fotky do této galerie...  

 

8.12.2018 Mikulášská nadílka IMG 4883      

30.11.2018 - Rozsvícení stromečku v Řisutech

V pátek 30.11.2018 jsme mohli s Ďáblíkama a s hudebním doprovodem ukázat, co se nám povedlo během pár dní secvičit. Musím maximálně pochválit všechny, co se na této akci podíleli. Nerad bych někoho opomenul, ale mé velké díky patří hlavně všem dětem a rodičům co zpívali, kapele (Petrovi, Mírovi a Danovi), ženám za pultem (Lucii, Zdeňce a Kačce) které připravily veškeré nápoje a občerstvení (i babičkám a maminkám co něco napekly), řečníkovi Standovi, za úžasný proslov , hlavní kostymérce Andree a také všem, co si našli v tomto předvánočním shonu čas a přišli se na nás podívat. Bylo to úžasné a všichni z toho máme báječné pocity jak to dopadlo. Celou krásnou atmosféru nám po odzpívání dokreslilo sněženíčko a dle mého skromného odhadu byla i účast vyšší než v minulém roce. Nic to nemění na tom, že bychom to nechtěli posunout další roky dále a nápadů je již teď dost... Ještě jednou díky moc !!!

Pro otevření galerie fotek z této akce klikni na foto... 

30.11.2018 IMG 4421

Kdy se vídáme?

Každý pátek od 16 do 18 hodin

v klubovně ĎÁBLÍKŮ (bývalá pošta)

Návštěvnost

149885
Dnes
Včera
Tento týden
Minulý týden
Tento měsíc
Minulý měsíc
CELKEM
159
96
866
147227
2657
6579
149885
Vaše IP: 3.92.91.54
12-07-2024 20:05